japas

Jak se jmenoval film z 80. let o studentovi na prázdninách u strýce v Itálii (asi v Benátkách)? Detaily děje viz níže.

Student je na prázdninách u svého strýce v Itálii, myslím, že v Benátkách.V domě se dějí divné věci.Chlapec nakonec zjistí, že strýc je šílenec, který například nutí svou mladou ženu převlékat se a chovat se jako malá holčička. Myslím, že na půdě hraje na klavír. Vzpomínám si, že na půdě se odehrála lekací scéna s melounem, když chlapec slídí klíčovou dírkou. Film je z první poloviny osmdesátých let.

Odpovědi
yuko

Film se jmenuje Ztracená duše (Anima persa)

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/22115-ztracena-duse/prehled/