zjentek

Prosím, kdo pomůže pochopit tuhle srdcervoucí reklamu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=r9D-uvKih_k

Já totiž nevím, co se skrývá pod hnědou polokoulí, kterou dráček zapálil celkem v závěru a nenapáchal tím škody. Chleba? (;

Nejlepší odpověď
marci1

Myslím, že se jedná o anglický puding (vánoční pokrm), který se na povrchu flambuje. 🙂
https://dobruchut­.aktuality.sk/re­cept/10900/an­glicky-puding/

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že to není reklama, jen overtura přicházejících vánoc, svátků dobré vůle. Dráček, něco jako golem, kterého nakonec naučili péci chleba.

annas

Jde o předvánoční reklamu. Příběh holčičky a draka.

Myslím si, že jde o to, že každý člověk může druhého potěšit tím, že zvolí správný dárek, třeba ten nejobyčejnější, , v uvedeném případě chléb. (či vánoční pečivo). Nemusí shánět jinde druhé dárky, ale ten, který najde ve svém okolí.

Důležitá není cena, ale to, co člověk dává z přátelství, má mnohem větší hodnotu než cenu., byť jde o maličkost. Důležité je nezapomnět.

Kazatel

V závěrečném textu máš význam napsaný. Příběh navíc pochopíš i bezeslov.

Klaproth

Nevím, reklamu delší než 25 sekund nejsem schopen pojmout.