Savier

„Prošel kolem těla dívky, která skočila z paneláku“ – Zachoval se tento muž nevhodně, když to nikomu neoznámil?

Članek – Novinky.cz

Nejlepší odpověď
Filip84

Jiná odpověď

Ta otázka snad nestojí, je-li to vhodné, či-li nic; na to je odpověď snad jasná.

Je to nelegální, pravděpodobně i trestné. Pokud někdo skočí z okna, leží na zemi, tak si tam asi jenom tak jako nehoví, asi mu nebude zrovna třikrát nejlépe. Minimální povinnost každého, kdo to vidí a není zdravotnický pracovník, je zavolat lékaře, zpravidla zavolat na 911 nebo na národní číslo 155 nebo tak něco.

To ten pán zjevně neudělal, takže bude minimálně prověřován pro tr. čin neposkytnutí pomoci. Jestli bude obviněn a případně i odsouzen, to nevím, pokud byla opravdu na místě tuhá jak žádná druhá, nebylo vlastně jakou pomoc poskytovat. To už je ovšem věc vyšetřování.

Další odpovědi
zjentek

Ano. Zachoval se nevhodně

plebs

Jiná odpověď

Podívej Savi mohla to být plně digitální osoba sluchátka hudba na plné pecky možná si osoba dala trochu dávky je to těžký moderní stav mysli nevnímá a nevěnuje pozornost žije v digi a zabývá se věcmi které jsou pro něj důležité.
Na př. v USA Blackův právní slovník definuje v Ami právu. Chování kdy herec netouží po škodlivých následcích, ale předvídá možnost a vědomě podstupuje riziko.

Pepa25

Filip84: s tou nesmyslnou 911 jsi už FAKT TRAPNÝ, víc než Jiřík nebo Rokio …

Savier

Pepa25: Buď v klidu :) Pokud Čech zavolá na linku 911, automaticky ho to přesměruje na 112.

Filip84

Savier: Pepa má krámy, a asi nejsou úplně ok. V klidu, já se zeptám holek, co jim zabírá na problematický krámy, Pepa si vezme – problém vyřešen, harmonie obnovena! 😎😂

jirka F

Ano máš pravdu Pepo ale v některých zemích je linka 911 a na to se právě ptám.

zjentek

Jiřík no hlavně skáčeš kolmáky do filipovej řytě bo jiného koňa tady nemáš tak proč si vzájemně přímo nepodáte ohony a necháváš ho dlouze toužit takto jednostranně 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️