Mili @

Prohlíželi jste někdy e-maily svého partnera/partnerky?

Doplňuji:
já se přiznám, TAKY TO NEDĚLÁM…

Nejlepší odpověď
anonym

ne jednak neznám heslo a jednak on mi taky nečte mou poštu,v tomhle tolerujeme soukromí jeden druhého,jednou jsem přečetla jeho sms,a špatně si jí vyložila,byla zbytečná hádka,když se vysvětlilo oco jde styděla jsem se,proto už bych to nikdy neudělala

Další odpovědi
BEAES

Jen ty, které mi přeposlal.

Miroslavst

To se nesmí!!!!!

panenka

Já to Mili nedělám a můj mě to taky nedělá

Jahoda

Záměrně to tedy rozhodně nedělám. Když se ale jeden z nás zapomene odhlásit a pak se nám načte stránka s našimi e-maily, neděláme z toho žádnou tragédii. Navíc si důležité věci říkáme a to, co si píši s kamarádkami mého muže asi ani nezajímá. :)

iq

A ja to mam se svym svedomim jednoduche proste co nechci aby delal nekdo me,nedelam druhym. Nikdy bych si to nedovolil,zaroven ocekavam to same od partnerky. a uprimne,pokud si duverujeme a zaroven se respektujeme, na co by nam to bylo?