Kepler

Proč ženské prskají, když jim uvařím jídlo z konzervy s označením „PRO VAŠE MAZLÍČKY“?

A to tam ještě přidám smetanu! Co by vás milé dámy potěšilo víc?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já ti nevím Keplere, ale domnívám se, že to máš nějaké popletené. Ženským se NEVAŘÍ (leda ve VYJÍMEČNÝCH situacích), NAOPAK ženské mají VAŘIT TOBĚ! A běda jestli ne, to pak prskej, bublej a remcej, dokud není jídlo na stole. Ještě to tak, podporovat feminismus! ;) :D

Proč ženy COKOLIV? Nad tím nepřemýšlej, stejně na nic rozumného nepřijdeš, počkej si, až ti to vysvětlí samy. Pokud budou chtít. Někdy se stane, že chtějí, abys na to přišel sám. :( Nepodlehni panice a nestresuj. Obvykle na to stejně nepřijdeš (mizivá šance na úspěch), popřípadě když ano, ale NE TAK, jak si to ony představují. Tudíž se nezatěžuj rozborem a udělej to první, co tě napadne. Pochopitelně že to bude ŠPATNĚ, ale získáš alespoň „bodíky za snahu“. Výsledek je STEJNÝ, ale ušetříš si trápení s dlouhým a nikamnevedoucím přemýšlením. ;) :)

Další odpovědi
marci1

Kočky by kupovaly Whiskas!!! 🙂

ivzez

Možná nechtějí, abyste je považoval za své mazlíčky.

briketka10

Lanšmít miluju, ale se šlehačkou? No Brrr :((
Teda smetanou? to se jíst nedá.. Ani moje 2
číči by to nežraly. Co teprv já..:))

led

Kto vás učil, že konzervy s týmto jasným označením pre mlsného pánskeho príjemcu sa varia? Nanajvýš jemne prihrejú.

led

aliendrone, nevarte si ten „STROJNÍ OLEJ PRO VAŠE MAZLÍČKY“, ale užívajte ho studený!