Avatar uživatele
Kepler

Proč ženské prskají, když jim uvařím jídlo z konzervy s označením „PRO VAŠE MAZLÍČKY“?

A to tam ještě přidám smetanu! Co by vás milé dámy potěšilo víc?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, jirka F, aliendrone před 1666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Já ti nevím Keplere, ale domnívám se, že to máš nějaké popletené. Ženským se NEVAŘÍ (leda ve VYJÍMEČNÝCH situacích), NAOPAK ženské mají VAŘIT TOBĚ! A běda jestli ne, to pak prskej, bublej a remcej, dokud není jídlo na stole. Ještě to tak, podporovat feminismus! ;) :D

Proč ženy COKOLIV? Nad tím nepřemýšlej, stejně na nic rozumného nepřijdeš, počkej si, až ti to vysvětlí samy. Pokud budou chtít. Někdy se stane, že chtějí, abys na to přišel sám. :( Nepodlehni panice a nestresuj. Obvykle na to stejně nepřijdeš (mizivá šance na úspěch), popřípadě když ano, ale NE TAK, jak si to ony představují. Tudíž se nezatěžuj rozborem a udělej to první, co tě napadne. Pochopitelně že to bude ŠPATNĚ, ale získáš alespoň „bodíky za snahu“. Výsledek je STEJNÝ, ale ušetříš si trápení s dlouhým a nikamnevedoucím přemýšlením. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Kočky by kupovaly Whiskas!!! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Možná nechtějí, abyste je považoval za své mazlíčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Lanšmít miluju, ale se šlehačkou? No Brrr :((
Teda smetanou? to se jíst nedá.. Ani moje 2
číči by to nežraly. Co teprv já..:))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kto vás učil, že konzervy s týmto jasným označením pre mlsného pánskeho príjemcu sa varia? Nanajvýš jemne prihrejú.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

aliendrone, nevarte si ten „STROJNÍ OLEJ PRO VAŠE MAZLÍČKY“, ale užívajte ho studený!

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek