Zlatý

Proč ženské prskají, když jim uvařím jídlo z konzervy s označením "PRO VAŠE MAZLÍČKY"?

A to tam ještě přidám smetanu! Co by vás milé dámy potěšilo víc?

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já ti nevím Keplere, ale domnívám se, že to máš nějaké popletené. Ženským se NEVAŘÍ (leda ve VYJÍMEČNÝCH situacích), NAOPAK ženské mají VAŘIT TOBĚ! A běda jestli ne, to pak prskej, bublej a remcej, dokud není jídlo na stole. Ještě to tak, podporovat feminismus! ;) :D

Proč ženy COKOLIV? Nad tím nepřemýšlej, stejně na nic rozumného nepřijdeš, počkej si, až ti to vysvětlí samy. Pokud budou chtít. Někdy se stane, že chtějí, abys na to přišel sám. :( Nepodlehni panice a nestresuj. Obvykle na to stejně nepřijdeš (mizivá šance na úspěch), popřípadě když ano, ale NE TAK, jak si to ony představují. Tudíž se nezatěžuj rozborem a udělej to první, co tě napadne. Pochopitelně že to bude ŠPATNĚ, ale získáš alespoň "bodíky za snahu". Výsledek je STEJNÝ, ale ušetříš si trápení s dlouhým a nikamnevedoucím přemýšlením. ;) :)

Další odpovědi:

Zlatý

Kočky by kupovaly Whiskas!!! :-))

Zlatý

Možná nechtějí, abyste je považoval za své mazlíčky.

Zlatý

Lanšmít miluju, ale se šlehačkou? No Brrr :((
Teda smetanou? to se jíst nedá.. Ani moje 2
číči by to nežraly. Co teprv já..:))

Zlatý

Kto vás učil, že konzervy s týmto jasným označením pre mlsného pánskeho príjemcu sa varia? Nanajvýš jemne prihrejú.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

aliendrone, nevarte si ten "STROJNÍ OLEJ PRO VAŠE MAZLÍČKY", ale užívajte ho studený!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5648
Zlatý led 3038
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2595
Zlatý briketka10 2467
Zlatý Kepler 1988
Zlatý marci1 1899
Zlatý quentos 1711
Zlatý mosoj 1593
Zlatý iceT 1590

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.