peterd108

Proč v eshopech s elektronikou nejsou žádné povánoční slevy?

Odpovědi
orestez

Protože chtějí mít Kodiaka. Slevy jsou všude po celý rok a ceny přitom stejné. Kdo chce slevu elektroniky obrovskou a chce zaplatit ¼ zdejší maloobchodní ceny, nakoupí si od AliExpress nebo přes horší Wish.

Kepler

Ale jsou, třeba tady: https://www.e­lectroworld.cz/po­vanocnivyprodej?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=B2B-EW-Elektro&utm_con­tent=elektro&ut­m_term=slevy+e­lektronika Jen je třeba dát si pozor, jestli nejde o falešné slevy: nejdřív záměrně zvednou cenu a po čase ji vrátí zpět na původní cenu. Ejhle, sleva je na světě. Podle mých vlastních zkušeností se většinou jedná právě o tento legální podvod. Je třeba srovnávat si ceny srovnatelného zboží na ostatních shopech.

Dochy

Mně tedy furt chodí reklama… CZC, Alza a další…
Tedy nekontroluju zda jsou skutečné či imaginární jak popisuje Kepler, ale nabídky se slevama mám v mejlu furt…