Mousinek

Proč tu není mini chat?

třeba někde na boku (pro ty ukecanější) a bylo by to přehlednější :o)

Nejlepší odpověď
BEAES

Spíše otázka na admina, to on tu šéfuje a rozhoduje, inovuje atd.

Další odpovědi
anonym

to by šlo aspon bychom si mohli pokecat o mascarpone

Jahoda

Souhlasím, brala bych to. Jenže admin si zde raději bude zařizovat kraviny – jako např. kategorii „Názory“…

ReHu

Souhlasím s vámi všemi. Měli bychom napsat adminům. Hromadně 🙂.
Doplňuji:
A na bok by se krááásně vešel 🙂.

anonym

Tady bych se skoro zastal admina a plne chapu proc tu chat neni. Odpovídání na dotazy v chatu by bylo ztrátou času, odpověď by znovu už nikdo nikdy v neuspořádané změti textu nenašel a daleko častěji než dosud bysme tu jen odpovídali na pár stále se opakujících dotazů. Chatem by se odpovědi.cz samy sabotovaly, chat by totiž parazitoval na primární funkci serveru.

Koneckoncu … kdyz chat, copak nestaci icq, facebook chat, skype, gtalk, … ? Na co vlastně další ?

1popelka1

Souhlasím s Georgem, navíc nová kategorie Názory, Ankety byla vytvořena pro chatování, názorové otázky… takže takový minichat už to v podstatě je. A díky bohu, konečně jsou Odpovědi alespoň trochu přehlednější…