Matthew

Proč sněžnému Rudolfovi svítí nos červeně ? :)

Nejlepší odpověď
badisko

Aby jsme meli co resit v Nedeli 18. Listopadu ve 23;09hod

Další odpovědi
anonym

Zcela jistě nikoliv, že by pil alkohol.
Doplňuji:
Prostě jedna taková americká povídačka o jednom sobu Santa Clause. Rudolfovi svítil červeně čumák a všichni se mu posmívali a on z toho byl nešťastný. Nakonec se nějakým způsobem dostali do nějaké prekérné situace a Rudolf je zachránil. Nějak tak.

Araxis

Je to pohádka.Tak jako okřídleny kůň Pegas.Taky se nikdo neptá na co má-měl křídla.
Aby santovi saně trefili ve tmě první ze sobu musí svítit na cestu a co jiného mu musí svítit než nos…

everest

klidně by mu mohlo svítit něco jiného.myslím že mu svítí červeně protože moc pije,má rýmu a je mu zima