jirka F

Proč si o sobě myslíte, že právě vy jste hloupý , nebo chytrý?

Já například jsem hloupý mám IQ 75 tudíž mám nižší stupeň inteligence ale retardovaný nejsem.

zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím si že jsem chytrý, ani si nemyslím, že jsem hloupý. Jsem zkrátka takový jaký jsem. Ve věcech kde si myslím, že je někdo chytřejší či šikovnější se snažím posunout se dál.

Další odpovědi
annas

Je rozdíl mezi inteligencí a chytrostí.

jsem, jaká jsem.

„Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.“ — Bertrand Russell

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/19018-bertrand-russell-smutne-je-ze-hlupaci-jsou-tak-sebejisti-zatimco/

"Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady.“ — Japonské přísloví
Zdroj: https://citaty­.net/citaty/271016-jan-werich-z-chytrosti-nelze-nikoho-zadnym-dekretem-vystehova/

Kepler

Já si o sobě nemyslím nic v tomto ohledu, ani nevím jaké mám IQ. To musí posoudit jiní. Sice mi už dost lidí řeklo, že jsem inteligentní, ale podobný počet lidí mi řeklo, že jsem pako.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.