Avatar uživatele
Marty Koller

Proč si někteří lidi myslí, že je ostuda, když si kluk vybere ženský obor na učňáku, kde jsou dva kluci a dvacet holek?

Učit se s dívkami, mít s nimi tělocvik, mně to třeba přijde v pohodě.

Zajímavá 0 před 632 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nevím, kteří si to myslí, ale ty si mylně myslíš, že kluk bude mít tělocvik s holkama. Když jsem byl na střední, bydlel s námi na internárě kluk, který se učil prodavačem. Byl tam jediný kluk, všichni jsme mu závděli.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Ahoj Marty. Ostuda to žádná není. Někteří lidi řeknou, že je, ale ve skutečnosti závidí a jsou zlí třeba. Lidi řeknou vždycky něco na adresu druhých, ale málokdy něco pěkného. Tak to je a nemůžeme čekat, že to bude lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Volba takového oboru, kde je 99% děvčat, o samotném chlapci ledacos vypovídá. Normální nebude, to si nenalhávejme, samo o sobě to ale ke stydění není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To by musel být magor, jestli takto uvažuje. Vybírat si obor podle tělocviku s holkami. Myslící člověk si vybere obor, podle toho co jej baví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Neznám takové lidi. Pohybuji se celý život mezi lidmi, kteří to „neřeší“. Zdravotní sestry, muže jsem poznala jen 2. Muži šijí kalhoty a šaty. ´Ženy řídí kamiony, na stavbách jich, pravda, mnoho nepracuje. Co je typicky „ženský obor učňáku“ (kosmetička?)?
V našem ročníku na SZŠ jsme měli 3 chlapce (v každém ročníku 2 – 4), z 26 žáků. Tělocvik společný s děvčaty, samozřejmě, nikdy společný neměli.
„Ostuda“ (z mého pohledu), je neznalost mateřského jazyka, neschopnost skloňovat/časovat, vyjadřovat se, slabá slovní zásoba (málo čtou knihy ⇒ ostuda je soustavné „prznění mateřského jazyka“. ;/

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Marty Koller

Drap: no ano na každé škole je to jinak

Avatar uživatele
Drap

A na které cvičí holky i kluci společně? Je to nesmysl.

Nový příspěvek