Marty Koller

Proč si někteří lidi myslí, že je ostuda, když si kluk vybere ženský obor na učňáku, kde jsou dva kluci a dvacet holek?

Učit se s dívkami, mít s nimi tělocvik, mně to třeba přijde v pohodě.

Odpovědi
Drap

Nevím, kteří si to myslí, ale ty si mylně myslíš, že kluk bude mít tělocvik s holkama. Když jsem byl na střední, bydlel s námi na internárě kluk, který se učil prodavačem. Byl tam jediný kluk, všichni jsme mu závděli.

Ametyst

Ahoj Marty. Ostuda to žádná není. Někteří lidi řeknou, že je, ale ve skutečnosti závidí a jsou zlí třeba. Lidi řeknou vždycky něco na adresu druhých, ale málokdy něco pěkného. Tak to je a nemůžeme čekat, že to bude lepší.

Kazatel

Volba takového oboru, kde je 99% děvčat, o samotném chlapci ledacos vypovídá. Normální nebude, to si nenalhávejme, samo o sobě to ale ke stydění není.

elkon

To by musel být magor, jestli takto uvažuje. Vybírat si obor podle tělocviku s holkami. Myslící člověk si vybere obor, podle toho co jej baví.

da ny

Neznám takové lidi. Pohybuji se celý život mezi lidmi, kteří to „neřeší“. Zdravotní sestry, muže jsem poznala jen 2. Muži šijí kalhoty a šaty. ´Ženy řídí kamiony, na stavbách jich, pravda, mnoho nepracuje. Co je typicky „ženský obor učňáku“ (kosmetička?)?
V našem ročníku na SZŠ jsme měli 3 chlapce (v každém ročníku 2 – 4), z 26 žáků. Tělocvik společný s děvčaty, samozřejmě, nikdy společný neměli.
„Ostuda“ (z mého pohledu), je neznalost mateřského jazyka, neschopnost skloňovat/časovat, vyjadřovat se, slabá slovní zásoba (málo čtou knihy ⇒ ostuda je soustavné „prznění mateřského jazyka“. ;/

Marty Koller

Drap: no ano na každé škole je to jinak

Drap

A na které cvičí holky i kluci společně? Je to nesmysl.