zjentek

Proč si mám do kávy přidat špetku soli?

Tak prý to mám udělat, jenže PROČ?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Přece, protože ti to řekli. Tak nebuď drzý a neodmlouvej. ;)
A přidej k tomu kapku octu, špetku kari a bazalku.

Další odpovědi
cappuccino

Pridej si tam radeji spetku skorice a mas po starosti!!

elkon

Nemusíš hned dělat vše, co ti kdo napoví. To ti měl říci ten, kdo tě manipuluje.

Drap

Někdo to tak má rád. Tvrdí, že je káva lepší. Zkoušel jsem, ale nepozoroval jsem žádné zlepšení. Co jsem slyšel, tak doporučují do kyselejších káv, já však ani s větší kyselostí nemusím.

aliendrone

Já jsem kafař (tedy BÝVAL jsem, dnes už jen instantní bryndu) a NIKDY jsem kávu neprznil nějakými cukry, smetanami a vůbec.
Možná to má něco společného s efektem vybuzení smyslových buněk? 😉

paul1

Se solí jsem to nezkoušel, ale přidávám kurkumu.