Drap

Proč se ztratila již po třetí jablíčka ? V čem je tato zábava závadná ?

Nejlepší odpověď
badisko

neni vadna tato zabava jsou vadni lide (mazalove)…

Další odpovědi
Hykam

Mohl by už ten, co to pořád maže odpovědět? Ani já na jablíčkách nevidím nic závadnýho.

Sůwa

Drape, já ti je sem vložím, ale o tuto otázku bezpečně přijdeš. Neztratila se jen jablíčka, ale taky andělíček, co rozsvěcel stromeček 🙂
http://www.fe­rryhalim.com/o­risinal/g2/ap­plegame.htm

hanulka11

je to sprosťák ,měl by se za svou ubohost stydět

anonym

Tak ty jablíčka budou nejspíš závadná! Kurec,já je nemůžu pochytat! Nejde snížit rychlost aspoň o polovinu ?

pusinka50

No to je pěkný relax.:-) Akorát nějak nestíhám, na tři pokusy 25, 34, 25 ze sta, kdo to vymazal je pěkný b.b

anonym

Dr. CSc .. ( ja si to takhle musim rozlisovat ) .. :) jestli Vam jich staci kolem 17 , tak vubec nechytejte ! ja vcera s miskou ani nehla, a naskakalo mi jich tam samo 17 ! :) -iv-

Drap

Odpovědi a otázky mě mizí poměrně často , tak jestli to bude o jednu méně, či více, vyjde na stejno.