Drap

Proč se zavádí nové státní vyznamenání ?

http://letecka­posta.cz/251688009
Doplňuji:
To kdyby mě s ním ocenili, tak už bych měl taky nahrabáno. Pro nic za nic to nedají.

Nejlepší odpověď
anonym

Protože ta dosavadní už dnes nestačí. Musí se přece najít způsob, jak ocenit dříve neocenitelné.
Ale chtělo by to zavést ještě speciální vyznamení za výjimečné zásluhy o republiku – tady bych měla návrh na dva vyznamenané (Kožený,Krejčíř)

Další odpovědi
drapek

Platí: Nové mravy – Nové písně

Jikra

Protože vyznamenání a (ne)řádů není nikdy dost. No a nová doba přináší nové (zlo)činy a ty je třeba po zásluze ocenit.
Doplňuji:
Já tě nechci podceňovat ale právě proto že pro nic za nic ten metál nedávají tak ty na něj asi nedosáhneš.Páč tady na to máme jiný „odborníky“ s tituly i bez který bysme mohli z fleku vyvážet do celýho světa na tuny.

briketka10

to jo..
zlato je zlato..