Umi Neywitz

Proč se tady lidi ptají na zcela banální otázky?

Proč se tady lidi ptají na zcela banální otázky a čekají na odpověď třeba desítky minut, když vyhledání odpovědi na Google zabere desítky vteřin max? Nechci tím nikoho urazit, jen mě zajímá motivace tazatelů. Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady už dávno nejde o znalosti. Tady se uživatelé baví a nejenom pokládáním primitivních ba přímo nesmyslných otázek, ale i intrikami.

Další odpovědi
zjentek

Uveď jediný příklad!

Kepler

Jen tak, aby řeč nestála.

Hufnágl

Zrovna tato patří mezi ně!

elkon

To svědčí o jejich inteligenci.

Rokio

Nechápu jejich chování, ani motivaci, která je k tomu vede. Asi chtějí ostatním otravovat život nebo se chtějí předvádět.

elkon

Rokio – od tebe to sedí…zamysli se nad tvými bláboly zde.

Rokio

elkon: Já neblábolím, ale dopouštím se pseudofilozofování, a to je snad lepší než obyčejné blábolení.

elkon

A koho to zajímá? Neustále se vnucuješ se svými výplody.