coco

Proč se stávají diktátoři výhradně z mužů?

Souvisí to nějak s jejich egem a vztahem k matce?
Doplňuji:
Myslím tím ty politické,jako ten šmejd Hitler a jemu podobní.Taky dostávám na prdelku…

Odpovědi
anonym

Výhradně joooo? A co ta moje?

dědapetr

Proto že ženy do politiky se nehrnou a jinak se vyřádí doma.A řídí to jako šedé eminence.

poa.li

Taky myslím, že ženu by asi nenásledovalo tolik lidí… Muž – silný vůdce..

Terryle

Asi i proto, že muži mají vrozenou větší potřebu ovládat a být uctívaní. Ženy většinou po tak velké moci nebaží… vlastně i proto jich je tak málo v policice. Prostě chlapi jsou obecně ambicióznější a dokážou si víc jít za svým… a víc je láká moc.