Lgee

Proč se náhle zhoršil vzduch ve městě?

Asi před 3 dny začal hnusný vzduch, bydlim v litvinove kde moc dobry vzduch neni, ale v noci byl vzduch alepson dychatelny, ale ted posledni 3 dny se neda ani v noci vetrat protoze je citit smrad.

Mosoj: takže je to nejen v Mostě?

Odpovědi
Hufnágl

Změna atmosférického tlaku je vinen za zhoršený vzduch a až zaprší, bude dýchatelnější.

mosoj

Díky vysokým teplotám stoupl podíl ozónu a přestal foukat vítr, který jinak foukal nepřirozeně celý den.

Kryšpín

Až zelení mužíci a spol zakáží topit uhlím, tak bude daleko lepší vzduch.