Pepa25

jsou líní, pohodlní a nechce se jim holit

Plně výstižná odpověď, takže jen doplním, že jak na obrázku od AI jsem nikdy nevypadal, ale na vztahy s babami to nemělo vliv 😉

Další odpovědi
elkon

jiný názor

Možné jsou všechny možnosti, ale já nosím vousy (podobný styl jako třeba W. Matuška, nebo Z. Svěrák), protože se mi to líbí a líbilo se to i mé manželce, nyní i přítelkyni. Myslím, že převážně je to příklad, který uvádím já.

Filip84

jiný názor

Všecky možnosti jsou možné. K tomu lze, jen demonstrativně, přidat:

  1. Je to jeho tělo, jeho integrita: jak by se Ti líbilo, kdyby po Tobě někdo chtěl, abys si vyholila hlavu dohola? Nebo, naopak, se nikdy neostříhala?,
  2. Muž je musulman.
  3. Muž je učitel mathematiky v koncentračním táboře.
  4. Protože holení se není zdravé, vysušuje pleť, způsobuje záněty folikul chlupů, zatěžuje lymfatický systém.
  5. Protože není učitel mathematiky v koncentračním táboře.
  6. Už na něj přestalo platit: „Jestli mne máš rád, tak se oholíš!“ (https://youtu.be/-YlwUex6GRM?t=54)
  7. Muž je pravoslavný pop.
  8. Protože je rád, že mu vousy konečně rostou!
  9. Muž je orthodoxní Israelita.
  10. Protože v jeho sociální skupině všichni nosí vousy.
  11. Je občan Kocourkova, zná dny v týdnu a nechce viset! (https://youtu­.be/pfl1_XuJni­A?list=PLTBVgBlcf­pm3zVjhRvEx9JJv6Qi­eCMCiZ&t=150)
  12. Muž je ultraorthodoxní Israelita.
  13. Protože má rád nepovrchní lidi, a pokud se přestane přizpůsobovat (nepatřičným) požadavkům svého okolí, právě nepovrchní lidi si přitáhne do života.

Nebo ještě něco úplně jiného! 😃

Jo, a pokud má muž křídla, tak to je husar z Husarii: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=CxlRJsQ7p2k No ne, protože na foto máš muže bez vousů, zato okřídleného! 🤷‍♀️😅

Takovýho budeš, dneska, těžko hledat, frajerko, budeš si muset pořídit stroj času! Ovšem obávám se, že by Ti nebyla po vůli vůně takovýho husara, ne tak jeho choroby a mravy. 😅 Ale kdo chce kam…, a proti gustu …? 😈

aliendrone

jiný názor

Můžu mluvit jen za sebe, ale do hladka se už vùbec neholím. Fakticky nwm proč, ale po žiletkách mi zarůstají vousy. A to tak, že MOC!! 😢
Zkoušel jsem kdeco, dokonce i u doktora jsem s tím byl. Prý je to „citlivá pleť a kdesi cosi“, prostě mám prý smůlu.
Tak mi doporučil si je jen zastřihávat. Tenkrát ještě nebyly běžné speciálně pro tento účel vyvinuté zastřihávače jako dnes, jen klasické el. holící strojky s tím šimrátkem na zarovnání „kotlet“ po straně (s tím se fakticky nedal rozumně zdolat celý xicht). Tudíž jsme to bral klasickou stříhací mašinkou na vlasy.

No a když jsem objevil zastřihávače, nedám na ně dopustit. Kam se na ně hrabe mašinka na vlasy. Rychlé, pohodlné a vousy to umí zakrátit spolehlivě POD 0,5 mm! Pravda, někdy se musím obtáhnout 2× denně (to když večer někam jdu nebo tak něco 😉 ), ale co už.

Fakt, že baby NEMAJÍ rády strniště sice chápu (škrábe je to), ale pořád lepší, než pár zarostlých vousů po oholení žiletkovým břitem „do hladka“. Naštěstí mi vousy nerostou moc rychle (známému rostou skoro 2mm/den!), i tak mě údržba strniště nebetyčně SERE! Se zastřihávačem to je easy fofr, jediná nevýhoda je bordel v koupelně. Ty odstřižené svinské vousy snad mají křídla nebo co, napadají klidně i do vany na její vzdálenější konec od umyvadla. 😠

Byly doby, kdy jsem chlapcům (reklamy na Gillette!) záviděl možnost oholení se do hladka, ale dnes jsem si už zvykl. To, že vypadám díky xichtu jako o sebe nedbající jouda už mě tolik nebere, jako kdysi. Pokrčím rameny a řeknu si – komu se to nelíbí, ať mi PRDEL POLÍBÍ! ☺

df

jiný názor

Je to víc přirozené

odeslat

GM

jsou líní, pohodlní a nechce se jim holit

Líbí se mi hladce oholení muži, ale pěstěný krátký vous mi nevadí. Někteří muži ovšem preferují vzhled zanedbaného bezdomovce, tam se nabízí taky otázka jejich čistoty.

Dochy

jsou líní, pohodlní a nechce se jim holit

Já jsem lenoch.
A popravdě mi pak ty delší vousy jdou i snáz oholit, než milimetrové strniště.

plebs

Možná nemají čas jsou plně vytíženi a také je možné pokud před aktem zajede bradou dámě mezi balony jako má na př. Lejla je zaručeno, že dáma chrochtá blahem a poté ještě nastane dlouhý orgasmus..