Proč se čidlu pohybu označuje G-senzor, má to spojení s G -bodem?

Nejlepší odpověď
MacChill

Ne, má to spojení s G-yroskopem

Další odpovědi
Děda Louda

Mě se to asociuje v souvislosti s gravitací, resp. gravitačním zrychlením, či obecně se zrychlením (g) při změně pohybu, příp. polohy.
Doplňuji:
Gräfenbergův bod, známý také jako bod G, je zformované množství nervové tkáně a velmi citlivá oblast ženské vaginy. Nachází se na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci.

To spolu fakt nesouvisí.

anonym

.. ja si naopak myslim, ze by to " čidlo pohybu " mohlo mit neco spolecneho
s G – bodem . !

  • iv-