Janteres17

Proč OSN nenařídí zrušení Číny?

Podepsala úmluvu o lidských pravech, ale přesto je porušuje, proč osn nenařídí zrušení číny, přeci osn je něco jako světová vlada a může nařídit vše co se odsouhlasi v zdejsim parlamentu nebo je to jinak?

Nejlepší odpověď
anonym

Slovy Zdeňka Izera v roli pana moderátora Svobody: „Vy jste ale kus debila.“

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gvHDumW1Zlg&fe­ature=youtu.be&t=109

Další odpovědi
Midas

Je to jinak. Je to hodně jinak. Ale škoda mluvit.

anonym

Můžeš ji vyloučit, nastavit embargo, ale ne zrušit.

Arne1

OSN není světová vláda.
A kdyby se číňané naštvali, tak nás všechny umlátí čepicema.

mosoj

A proč tam stále smrdí ještě USA, země kde rasismus nikdy neskončil? Byl jsi někdy v Číně? Já také ne, ale můj kamarád tam jezdí téměř každý rok na cca měsíc a vždycky když přijede jeho první věta zní " oni nám tady lžou"!

Mezi námi, co s takovouto otázkou???

ivzez

Proč OSN nenařídí zrušení ČR, Polska, Slovenska?
Zemí, které ve středu Evropy zabírají místo, jež by se hodilo jiným…

Zajímalo by mne, co byste udělal s národy zrušených zemí.

nyjono

Jen tak obecně. Jak si to přibližně přestavuješ v praxi?

da ny

Zde:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-prislovi-komu-neni-shury-dano-v-apatyce-nekoupi
Tak trochu přemýšlím, kolik je Vám asi let…
Někteří uživatelé se hodně nudí, jiní baví…
🙂