Zacheus

Proč někteří lidé při smíchu zaklánějí hlavu?

Nejlepší odpověď
Justin1

Já to nedělám, ale mám tušení, že to může být pro lepší dýchání, aby se při smíchu nedusili. Při resuscitaci člověka, který nedýchá, se taky zaklání hlava kvůli zprůchodnění dýchacích cest.

Další odpovědi
annas

Přiznávám, že mně u smíchu vadí, když smějící se otevřou pusu a je jim vidět až do krku.

Děti často nevědomky zakláněly hlavu, takže u dospělého možná jde o nedospělé zaklánění hlavy, aby bylo víc vidět, že se dotyčný svíjí smíchy. Ž s pozorně poslouchá,, vnímá. .

Michal47

Nevím. Ale myslím si, že když někdo označí něco jako nevázaný dívčí smích, označuje tím smích, při němž ta dívka zaklání hlavu.

EKSOT123

Třeba to vypozorovali od racka chechtavého. Tento je exemplář je profík:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=29FvQgiR­NXc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.