Avatar uživatele
quentos

Proč nejezdí konkrétní řidiči MHD stále stejnou trasu?

Dnes ráno cestou do práce jsem málem nastoupil do špatného autobusu MHD, uzřev v něm řidiče, který obvykle řídí linku č. 2. (Světelné označení linky měl vypnuté, naštěstí jsem si ho všiml při nástupu – z pohledu zblízka.) Dnes z nějakého záhadného důvodu řídil jedničku. Mívají to proto, aby měli „změnu“? Jiný rozumný důvod mě nenapadá. Záskok to nebyl, neboť linky 1 a 2 tu ráno jezdí krátce po sobě a dnes tomu nebylo jinak, dvojka přijela pár minut po něm.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, independent před 2272 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ušel ventil

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kdyby řidiči MHD jezdili pořád stejnou linku, tak by zmagořili – mám dvouletou osobní zkušenost, některá linka je např. více náročná a to by se nikomu nelíbilo jezdit pořád jenom náročnější ( psychicky, časově) linku, proto se to střídá.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Chřipková epidemie. To se musí čarovat s šichtama v každé firmě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kelley

Změna je život, někdy je to záskok atd… Moji (dnes už bývalí) kolegové. co jezdí brigádně, tak nejen že měli stejnou trasu, ale jezdili ji i ve stejný den a ve stejný čas…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Jó, do melounu, ženský a MHD nevidíš. Ale klidně to záskok být mohl, proč ne? Pak si taky myslím, že stereotyp ty řidiče taky ubíjí a někteří tu změnu uvítají. To u nás jsem zažil jiné srandičky. Od té doby, co máme MHD zadarmo, tak si řidiči sami občas pozmění trasu, jen se ujistí: jede někdo z vás na nádraží? Když se nikdo neozve, klidně 3 stanice vynechá a ušetří si čas.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Příčinou bude také to, že je nedostatek řidičů, u nás ve městě jezdí autobusem také řidička z ukrajiny, mluví dobře česky a je mladá a příjemná, když jsem jel někam na otočku (jen jsem jel pro čerstvou vánočku do jednoho pekařství), tak když jsem se vracel říkala „vy už se vracíte?“ (pamatovala si mě).

U nás se nastupuje do autobusů vždy jen předními dveřmi.

Jinak je nedostatek řidičů, přijímají další nové řidiče.

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek