Brozma

Kde najdu elektronické jízdní řády MHD Praha?

Zdarec, Nevíte prosím vás někdo kde bych mohl nalézt elektronické jízdní řády MHD Praha. Musí vypadat úplně stejně, jako ten na zastávkovém sloupci MHD Praha. Nenuťte mě chodit na www.idos.cz, tam to neumím zadat!

Nejlepší odpověď
setapouch

http://jrportal­.dpp.cz/jrpor­tal/default.as­px – v levém menu si vyber dopravní prostředek
Doplňuji:
Mimochodem, idos.cz nejsou stránky pražského dopravního podniku, to je dpp.cz, popř. ropid.cz (servisní organizace či co).