bayeer

Kde se dá sehnat SPZ se jménem?

Ahojte hledám všude možně po internetu SPZ-tku se jménem a nikde ji nemůžu najít.Poraďte někdo,kde se dá sehnat SPZ se jménem. Neznáte někoho kdo do toho dělá?.
Doplňuji:
Což chtěl jsem jen klasické plechové SPZ a jmenovky s přísavkami za okno do kamionu či dodávky.

Nejlepší odpověď
ivo111

V Globusu jich maj plný stojany-je tam uveden i kontakt na výrobce

Další odpovědi
anonym

Zatím není možné si takovou RZ nechat vyrobit.
Resp. – vyrobit ano, ale registrovat na vozidlo ne.

setapouch

Pokud po SPZ máš na mysli RZ (registrační značku) a mluvíš o ČR, pak tě budu muset zklamat, vlastní RZ nejsou povolené a byly odloženy.
Doplňuji:
V tom případě nevím, jak jsi hledal – https://www.go­ogle.cz/#q=vlas­tni+SPZ+cena