Karelcz

Mohu v Pražské MHD přepravovat židli?

Stojí to něco navíc? Viděl, jsem jíž různé šílené náklady tak doufám že s tím problém nebude.
Doplňuji:
arygnoc: Tak, já si na to rovnou sednu a bude klid. :)
mowla: Dík.

Ještě by mě zajímalo, zda to nějak řidič řeší. Viděl již lyže apod. a vždy na to řidič kašlal. Jestli to řeší pouze revizor tak to je OK.

Nejlepší odpověď
arygnoc

aby vám niekto nevynadal, prečo nepustíte sadnúť staršieho …

:-Q

Další odpovědi
anonym

Pokud židle překračuje aspoň jeden rozměr z ´bezplatného´ (25×45×70), pak stojí lístek 16 Kč, pásmová a časová platnost je stejná s jízdenkou cestujícího.
Doplňuji:
Nemáš zač.
A jo – řidič na to kašle – nemá kontrolovat lístky, ale řídit.
😉
Takže je to – případně, opravdu jen na revizorech.

led

Pokiaľ nepôjdete počas špičky, ale v čase, keď sú spoje poloprázdne, aspoň pri sedení na vlastnej stoličke neblokujete miesto iným sedeniachtivým cestujúcim. Prepravné podmienky viď mowla.