Katru7

Proč nebyvají Silvestrovské zprávy vtipné?

Zdá se mi to ?Nebo když bývá silvestr,jsou zprávy nudné?Někdy jsou i přehnané…

Nejlepší odpověď
briketka10

my si o Silvestru pouštíme CD nebo Retro TV, jinak souhlasím zprávy i zábava je v dnešní době ubohá a naši „umělci“ se jen předvádí..
VŠECHNO PŘEPÍNEJ A ŘEŠ..
nekoukala bych se na ně..

Další odpovědi
mojitek

No nejenom zprávy,ale i celý TV Silvestr .V tomhle teda-zlatí komouši,respektive stará garda herců,scénáristů a režisérů..

dědapetr

Protože jsou vtipné celý rok.

lukas.zmizik

televizi nesleduji ale pokud je v me blizkosti zapnuta jako kulisa, prijde mi, ze od dob, kdy zacalo vysilani komercnich stanic, se preferuje druh jednodussiho humoru, u ktereho se nemusi toliko premyslet a po tech letech je to prakticky stejne, zkratka nic noveho

richards

Nesouhlasím , tento rok jsem se u silvestrovských televizních novin na nově zasmál i s celou rodinou.
Ale přesto neexistuje druh humoru který by sedl všem… je to věc názoru