dust8

Proč nám nedal Bůh tří ledviny a tři játra, abychom mohli více holdovat alkoholu?

Nejlepší odpověď
marci1

Protože nám dal mozek, abychom tak moc alkoholu neholdovali. Bohužel ne všem pracuje bezchybně. 🙂

Další odpovědi
Kepler

On věděl proč. Byl si vědom, že když nadělí třeba desetinásobek těch vnitřních orgánů, které bys ovšem musel nosit v batohu na zádech, stejně by je alkoholik postupně zlikvidoval. Akorát by to trvalo déle a poblil víc álejí. Stejně by se vyššího věku nedožil, páč by ho zabili nasraní sousedi.