jirka F

Proč mně v poslední době najednou mizí odpovědi ge0rge?

Podle mě je ten ge0rge v pořádku tak proč ty odpovědi od něho mizí.

Nejlepší odpověď
anonym

neřešil bych to, je to vlastnost „zdejšího prostředí“, se kterou je třeba se smířit.

Pokud se vaše odpověď komukoliv nelíbí – třeba se nějak dotýká jeho osobního přesvědčení, ten ji nahlásí a pokud má zlatý rank odpověď tak ihned zmizí. Tak to tu chodí. A jako uživatelé s tím nic dělat nemůžeme.

Dokonce tak můžete smazat svou vlastní odpověď pokud časem dojdete k závěru, že nebyla fakticky správná a přínosná.