Kepler

Proč mi nefunguje antigravitační pohon?

Použil jsem nejlepší LiOn baterky z Horní Suché, kontakty jsou pozlacené a bývalý kolega Hawking mi dal návod. Rovněž jsem použil dary přátel Einstena, Mičurina a předposledního dalajlámy z Tibetu. Dočolomanskému v Adéle, co ještě nevečeřela, všechno fungovalo a přitom měl přátele podobné. Jsem z toho na Chocho.

https://pixaba­y.com/photos/mon­key-zoo-mammal-portrait-furry-4839012/

Odpovědi
hapiky

Kdyby fungoval, byl bys nejbohatší člověk na planetě Zemi.
No, ale když to už dávno zvládli gekoni, tak proč ne.
https://polari­ty.cz/antigra­vitace-fikce-nebo-realita/

anonym

Gekoni ví.

Zdroj: Gekonské noviny

aliendrone

Protože jsi zatrachtilý kvasně-bublavý alchymista, ischemický stehnolog. O konstrukci pokročilých technologií (pokud nebublají) víš pendrek. Obzvláště ve stavu chemické nerovnováhy (vysoké promile krve v alkoholu) máš tendenci nedodržovat kriticky nutné postupy a manuály, nýbrž zkratkovitě přeskakovat z jedné na druhou! Položku v předepsaném postupu. ;) :D :D

Kupříkladu – všioml sis, že Dočolomanský před vzletem natáhnul péro? Ale chápu, že zrovna tobě přijde natahování péra jako nadbytečné, muehehe! Nebo nedostatek energie? Dočolomanský leštil ebonitovou tyč a jak tě znám, víbůh jakou tyč jsi vlastně leštil…;) :D :D

Zkrátka příčin PROČ TI TO NEFUNGUJE může být ohromné množství, tož PROTO! ;) :D :D ;)