Zlatý člověk

Proč lidi chtějí často něco oslavovat není to jenom pokrytecká hra?

Slavíme; svátky, narozeniny, pohřby, výročí, nový rok atd. v přírodě není žádné oslavování, protože zde místo teorie je jenom praxe.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jiná odpověď

To není moderní výmysl. Různé kultury oslavovaly i přírodní jevy, jako slunovrat. Oslavujeme život s jeho barvami. Islám např. oslavuje smrt, ženy chodí zabalené v černém od hlavy k patě, a úsměv a barvy jsou pro muslimy nepřijatelné. V západní Evropě se jim už tak povolili, a nechtějí je provokovat, že vánoční světla jsou jen bílá. Podívejte se na vánoční stromy na náměstích, a bude velkou výjimkou vidět řetěz s barevnými žárovkami.
Nezapomenu, co řekl muslimský terorista, který zabil v Rakousku rodinu, sedící v kavárně: “ Vypadali tak šťastně, proto jsem je zabil.”

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Je neuvěřitelné, jaké hovadiny dokážeš vyplodit Koubo a otravovat s tím veřejný prostor.

zjentek

Takový je lidský život

Lidé chtějí oslavovat proto mnoho z nich se uchyluje k Hnutí Hare Krishna zde je oslavy nejvíce přičemž vše probíhá šetrně taktéž v harmonii s přírodou tudíž bez ohňo strojů a td. Děkuju.

Roman71

Takový je lidský život

Svátek je zkrácená forma slovního spojení „svatý den“.
Lidé už od stvoření měli svaté dny, například sabat, který byl vyhrazený k uctívání Boha. Dnes tomu není jinak. Svátky lidé slaví stále, ale oslavují buď sami sebe, jiné lidi, nebo jiná božstva. Duchovní OBSAH se vytrácí, ale duchovní HLAD je vidět snad na každém kroku..

zjentek

Elkone ruku na srdce, není záplava otázek gurua příznivější, nežli jedy, kterými veřejný prostor otravuješ ty? (Nic nevnucuji, jen předestírám, jakožto osvícený Vesmírem a probuzený k hloubce). Děkuju.