jjj123456789

Proč lidé umí být tak krutí?

Nejlepší odpověď
Agneta

U tebe bych to spíš nazývala arogancí…:DDD

Další odpovědi
johana 56

"Naše ctnosti jsou nejčastěji jen převlečené neřesti..“

vévoda de La Rochefoucauld Krutá kniha aforismů

gecco

Protože používají rozum – a ne vždy jsou ´slušně´ vychovaní…
😉

zjentek

jak jako ..to jsem v životě neslyšel

nnn1

Začalo to v zahradě Eden, když Adam s Evou pojedli zakázané ovoce. (1. Mojžíšova (Genesis) 3:1–6) Tím si zvolili za svého panovníka Satana, Ďábla, který použil hada k uskutečnění svého záměru. (Zjevení 12:9) Ten nyní vládne lidem. (1. Jana 5:19)
Bůh, ale slibuje, že Satana zničí a na zemi nastolí pořádek. (Žalm 37:10,11)

briketka10

johanko

tu knížku miluju mám ji, jako skvost
ve svý knihovně a hele jen za 80,– Kč
z Antikvariátu :)

johana 56

briketko

díky.Knížku jsem dostala.Nedávno ji vrátila kamarádka,tak jsem ji po pár letech znovu prošla :)

annas

Co na to odpoví franjo a jarin99?

Měl byste se spíš zamyslet nad sebou. Nevkládat otázky, na něž znáte odpověď, navíc nepřesně formulované, nejednoznačné, často vulgární atd. Uvědomit si, že na otázku je víc možných odpovědí atd.

Znáe význam slova krutost? Pokud jde o Odp. nikdo k vám není surový, nemilosrdný atd.