Boy 13

Proc, kdyz mi boli trisla, tak mi boli i varlata?

Nekdy, kdyz dlouho sedim a mam namozena trisla, tak mi i s tim docela dost boli varlata..je to nebezpecne? A opravdu s sebou souvisi bolest mezi ,,namozenym svalem'' a varlatem? Diky za odpovedi.

Odpovědi
ivzez

Na to laik v internetu odpovědět nedokáže.
Jedině lékař po vyšetření.

K zamyšlení → přečtěte si všechny (!!) odpovědi: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-tady-kategorie-zdravi-a-nemoci-naprosto-zbytecna-kdyz-nejlepsi-odpoved-je-pravidelne-jdi-s-tim-k-lekari

da ny

Těžko říci.
Třísla mohou být citlivá po neobvyklé námaze.
Může to však být i tak, že právě protože Vás bolí varlata, bolí Vás i v tříslech (lymfatické uzliny).
TNabízí se tedy obligátní rada: návštěva lékaře., kdy mnohé napoví laboratorní náběr krve (odhalení zánětu), případně další potřebná vyšetření.

Pokud dlouho sedíte, mohly by se vzhledem k ohbu v tříslech projevit obtíže spíše cévního charakteru, otoky nohou/kotníků