Theres-blue

Bulka v třísle, co to může být?

Dobrý den, objevila se mi bulka v třísle, mám ji tam už měsíc, je oválná, tvrdá, červená a bolí. Zkoušela jsem ji propíchnout, tekla z ní jenom krev a jakoby zfialověla. Nevíte někdo, co by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
Malvína

Když je červená, bolí a máte ji měsíc, nechápu, proč nejdéle k lékaři! Žádné laické zásahy do svého těla nedělejte a upalujte!

Další odpovědi
ivzez

Theres, na co chodit k doktorům, když si bulku můžete
sama vyříznout a poslat ji laikům k vyšetření e-mailem, že?

Nebo že byste přece jen vzala rozum do hrsti a zašla
k tomu jedinému, kdo Vám může odpovědět? K lékaři?

(Už jste u něj měla být dávno!)

Edison

Nafoťe rozpižlanou, připište datum a hodinu narození (své i bulky). Já nakouknu do křišřálové koule a povím, co to je. Až si vypiju kafe, tak povím i co s tím.

mosoj

Všechno možný.

krejci

To je snad špatný vtip. Mějte se trošku ráda a mazejte k lékaři.

Emefej

V žádném případě nechodit k lékaři!!! Poradit se s odborníky na internetu a potom rozříznout a nechat vyhnisat.