XMasterX

Proč jste proti světové nebo evropské vládě?

Myslel sem že většina by si to tak přála, ale nikdo z vas to tady nechce. Proč?

Ps: komunisté byly světovou vládou? Pokud vim tak se jednalo o okupaci a snahu ovládat stát.

Nejlepší odpověď
ten který je

To vás učí ve škole pěkný vylomeniny.

Další odpovědi
Hlada

Mezi lidmi a jednotlivými státy jsou obrovské rozdíly a není tedy možné uplatňovat jednotnou politiku. Snahy o rovnost jsou věčné. Zatím ale v praxi vždy skončily nezdarem a krveprolitím. Jen u nás si můžeme vzít příklad z husitů a komunistů.

Kdo nezná historii, nemůže měnit budoucnost.

anonym

Jaký důvod chtít něco, co je utopické? Nehledě na to, že jsem rovněž proti.
Poznámka: Komunisté se o ni snažili, narazili ovšem na přirozenost (různorodost) bytí.

elkon

Je to nesmysl, nemůže dohromady fungovat tolik různorodých států, které mají své potřeby a možnosti. Podle mě nebude dlouhodobě fungovat ani EU, bez určitého druhu diktatury. Určité náznaky vidíme už nyní, kdy se některé větší státy EU snaží vnucovat ostatním svoji politiku přijímání uprchlíků. To může ve výsledku znamenat , že státy pro ubránění své identity, budou nuceni z EU odejít. A komunisté nikdy světu nevládli, to je hloupost.

da ny

Ona tady de facto již je, ale
Jestli si ji představujete takto:“ https://disku­ter.wordpress­.com/category/sve­tova-vlada/page/2/
tak jste naivní a na omylu. Pokud jste židovské národnosti, stále nepatříte mezi
ty „vyvolené“, kteří tahají a budou tahat za nitky.
To byste takto nepokládal své otázky. Mám dojem, že vůbec netušíte, o čem mluvíte.
Zatím jsou zde náboženské a kulturní bariéry/rozdíly, kde není možná shoda.

Ty „správné zdroje“ si snadno, časem dohledáte sám. Načtete knihy.
Mnohé materiály z internetu zmizely…. Před 15 lety jsem toho načetla dost.
Dostala se příliš daleko….
Zde jen malá neškodná ukázka :)
https://www.po­kec24.cz/neza­razene/global­ni-kapitalismus-svetova-vlada-a-koronakrize/
https://www.e­uportal.cz/Ar­ticles/15580--tajna-svetova-vlada-pet-prednich-organizaci-ktere-ovlivnuji-nase-zivoty.aspx
https://www.e­nergiezivota.com/no­vinky/jak-je-to-vubec-s-tajnou-svetovou-vladou/
Ono se zdá, že obyčejným pěšákům (lidem) může být jedno, pod jakým jsou bičem. Není tomu tak.

Pepa25

Předpokládám, že „dotazy“ uživatele jsou doučást trollení, které dlouhodobě probíhá přes nové uživatele.

Mc Merkurion

… samozřejmě, takovou blbost a názory by nevypustili ani svěřenci Chocholouška, co se tu v poslední době objevuje …

anonym

Myslím, že bychom je i dokázali jmenovitě dosadit.

anonym

ten který je: Ne vše je chybou školy, nevíme, ve kterém prostředí uživatel pravidelně konzumuje názory a myšlenky.

anonym

Ani se toto neprobírá.