zzzlatokopka

Proč jste nosili usárnu? K čemu to bylo dobré?

Nějak jsem to nepochopila. Nechápu, v čem byla ta její zvlášnost?
Jsem asi mladší ročník, tak to prosím neberte jako nějaou urážku, ale pouze mou neznalost.

odkazuji na otázku rehu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-jste-nosil-a-pouzival-usarnu

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
Drap

Obrovskou předností byla její variabilita. . Byla lehká a šlo dobře zabalit jak málo tak hodně věcí. Dobře se nosila. Další věcí je, že na trhu byly jen horolezecké kletraky a obyčejné ruksaky v několika velikostech. Pro věci které se tenkrát vozily, byla uplně optimální.

Další odpovědi
Emefej

Protože v té době nic praktičtějšího pro trempink nebylo. A protože byla americká.

gecco

Viz ´tvůj´ odkaz – já ji nenosil…
Ale ´děsně´ jsem záviděl všem, kdo ji nosili…
😉
Byla praktická a dobře (pohodlně) se nosila.
Dneska už jsou vymakanější batohy, ale tehdy byla nejlepší.
A kromě toho – americká…
😉

ReHu

V té době nebyl moc velký výběr batohů. Uska splňovala požadavky (vešlo se tam vše potřebné a dobře se nosila) a byla IN 🙂

beer

Podstatné je popsáno v „Detailu zboží“:

http://vojenske­veci.cz/produk­ty/batohy---vaky---sumky-/batohy-o-obsahu-do-50l/torna-u-s--usarna-klasik/1921.html

Jan Kunčar

V mládí jsem ji párkrát vyzkoušel, ale neoslovila mě a proto jsem ji někomu daroval.

anonym

Protože jsem jezdil a dodnes jezdím na vandry.

briketka10

já měla tele s tmavým kožíškem tak hezký
po velkým přemlouvání jsem ho darovala
kamarádovi a jak byl šťastnej 😁

ReHu

Jéé, Jugar, byl jsi někdy na Brtničce rýžovat zlato?
Můj první a nejlepší vandr 🙂