Luxx

Proč jsou zde avatary tak malé?

tak druhý pokus.. předtím mi to smázli, nevím proč…
Proč jsou zde avatary tak malé? Mnohdy ani nepoznám, co na tom obrázku vlastně je. A pozná někdo, co je na mém avataru? :)

Nejlepší odpověď
Adula.57

A na co by měli být větší? Uplně to stačí takhle, na rozpoznání uživatele mi stačí jeho uživatelský jméno.
Bez přiblížení tvého avataru poznám akorát to, že je tam nějaká postava.

Další odpovědi
marci1

Myslím, že velikost je docela odpovídající.Dů­ležité je si vybrat jako avatar obrázek, který je docela zřetelný i na malé ploše. 🙂 Co je na Tvém avataru opravdu netuším, vidím tam něco jako EST 52 ? 🙂

lexx

Nevím…možná se šetří každé místo na disku serveru…na jiných fórech jsem s obtížemi
umístil avatara velikosti 4–5 kB…

anonym

O avatare,o a­vatare,netuším,proč jsou ta malé,a je mi to fuk,ale sekne ti to na tý fotce!!!!To je pravda.

Luxx

Adula.57 – no asi jsem moc rozmlsaná z FB :D je pravda, že tady je to o něčem jiném, než o prohlížení obrázků.. jen mě to tak napadlo.. :) jo – a ta postava sedí za volantem autobusu :D