Super guy

Proč jsou na americko-kanadských hranicích dráty, když jsou to svobodné země?

Odpovědi
Justin1

Nevím o tom, že by tam byly dráty. Nejsou to jenom nějaké zbytky z dřívějších dob?

Drap

Na hranici Kanady a USA jsou pravidelné kontroly na všech přechodech.

Emefej

Kde konkrétně jsi tam dráty viděl? Byly pod napětím?

Pepa25

Jediné dráty na hranicích mezi USA a Kanadou je tento plotek, který brání přejetí třeba i omylem z americké na kanadskou cestu (vedou souběžně):

Zdroj: https://global­news.ca/video/7287924/new-fence-being-built-on-u-s-canada-border

Ametyst

Jsou sice svobodné, ale ne hloupé jako my.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.