Chmelican CZ

Proč jsou jakoby posedlé většinou jenom ženy?

Většinou když se dívám na filmy nebo na nějaký horrorový videa tak si všimnu že jsou posedlí jenom ženy. Nebo se mi to jen zdá

Proč jsou jakoby posedlí většinou jenom ženy?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ženy (OPRAVDOVÉ, tedy potomkyně pramáti EVY) již dávno NEEXISTUJÍ!

Byly vyhubeny ďábelskými zplozenkyněmi zlovolné konkurenční Lilith (jinak též známé jako „led“) a tak se není čemu divit, jestli má film alespoň trochu korespondovat s realitou. ;) :D :D

Další odpovědi
agentpv

Myslím že ženy jsou na toto trošku citlivější a zranitelnější. Když jsou posedlé je to víc vidět a slyšet, lépe to navodí pocit „strachu a hrůzy“ v takových filmech.

Lgee

Protože se to bohovi líbí víc :D

nyjono

Že jsou posedlí jen ženy? To si nemyslím. Zato na beton vím, že by ti neškodila lekce češtiny.

led

Vyberáte si nesprávne filmy. Vo filmoch na strašenie divákov je pohlavie „posedlých“ zastúpené rovnakým počtom

dodatok pre naznalých
Lilith bola žena stvorená z rovnakej hmoty a rovnakoj technológiou ako Adam. Keď Boh po stvorení sveta si uvedomil, že dvaja ľudia s rozumom proti jednému Bohu je veľa, pomocou aliendrona (kedže iný vykonávateľ božej vôle na Zemi nebol voľný) odstránil Lilith z Adomovho života a následne odobral Adamovi uvedeného do bezvedomia jedno rebro a z neho vyrezal Pramatku Evu. Tým, že spáchal tento hrozný nekvalifikovaný čin zapríčinil, že Adam a Eva aj s ich potomkami, priamymi i nepriamymi, sa stali smrteľní. Lilith, tá žije dodnes v ústraní pod iným menom, v zmysle zákona o ochrane osobnosti je jej adresa udržiavaná v tajnosti. Taká je skutočná pravda. tie rôzne hororové filmy, tam hľadajte v tme za kamerou aliendrona, medzi ľuďmi známeho pod nickami Diabol, Satan, etc. etc.

Edison

Nyjono, tos opsal, nebo je to schválně? Jestli schválně, vyhnul by ses mému dotazu, kdybys to napsal alespoň do uvozovek. 😁

nyjono

Dobrá, příště použiju uvozovky. Nebo uvozofky? 😁

Edison

Podle vzoru pifo. 😁