Rokio

Proč jsou Divácké zprávy tak hloupé?

Proč v Diváckých zprávách není něco o vesmíru, vědecké projekty, objevy, recepty, ale jenom nějaké hloupé srandičky?

Nejlepší odpověď
redy

Proč hloupé? To, že se něco nelíbí tobě, neznamená, že se to nemůže líbit jiným.
Každej se dělá chytrým, přítom opravdu rozumnej člověk nemá
zapotřebí to tady řešit. Otázka fakt rovná tobě…

Další odpovědi
Hans51

Podle mého názoru jsou Divácké zprávy (myslíte-li ty na TV Prima) hloupé přímo úměrně s jejich diváky. Je to pořad pro ně a jimi částečně tvořený.

mosoj

Ony jsou tam také nějaké zprávy ?
Kdykoliv pustím placku, jde reklama a ještě k tomu na půjčky. Pokud se poštěstí najít nějaký program, tak ho neustále přerušuje reklama. Prostě mozkomasáž, kam se podíváš.

Šidlo

ako expert na psychológiu nás len tak skúšate základy, že? 🙂

recepty sú asi v každom médiu… už aj v auto-moto časopise sú recepty

Mc Merkurion

… já když koukal na zprávy, tak povídali o každý raketě co vylítla a to bylo slávy, pak už jsem měl jiný starosti, zprávy jsou zprávy, o tomdle je dost jiných pořadů …

ivzez

Jsou přizpůsobeny těm,
kdo se na ně dívají…

redy

Lidi vy už se nedokážete ani smát 🙂

neim6464

Kdo jiný než hloupí člověk by se dobrovolně ztrapňoval v televizi…

quentos

… napsal „chitrí“ člověk ;{))>

Hans51

😁