Avatar uživatele
Lotr2008

Proč si myslíte, že jsem malý „kid“?

Proč? Já nejsem žádnej kidak!!! Ja mam svou hlavu, nejsem zmanupolovanej, maminka říká, že jsem chytrý kluk a ze to hodně daleko dotáhnu a ona je právničká ona tomu rozumí!!! Tak proč jste na mně tam zlý??? :O Z celé třídy jsem nejchytejsi, mám samé jedničky. Paní U říká, že jsem šikovný. Pán farář říká úplně to stejně, několikrát jsem s ním už mluvil, a je rad, že jsem tak chytrý, protože s ním souhlasim, což je ok, protože má pravdu…

Edyt. Tím, že mně tu urazite, si asi jenom honit ega :(((

Proc si myslíte, že sem malý kid?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… protože na to abys psal jak píšeš a měl samý jedničky by to odpovídalo tak druhý třídě …
… každá maminka to říká, nikdo nás nevidí růžověji, než naše maminky, a nikdo nás tak už neuvidí …
… a pan farář o tobě tcrdí, že jsi chytrej, protože s ním souhlasíš >>> nádherná manipulace …
… nikdo na tebe nejni zlej, to holt jen ty jseš ještě mladej (teda spíš opravdu malej), že některé odpovědi nechápeš … ale neboj, nejni to nemoc, vyrosteš z toho …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MasterGames

Tento člověk si z vás celou dobu jen utahuje. Své odpovědi píšete zbytečně.

Upravil/a: MasterGames

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud máš samé jedničky, tak pouze jedinou radu. Navrhni řediteli školy, ať vymění učitele mateřštiny!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Já si o tobě vůbec nic nemyslím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Víš co, maličký. Než tady vložíš nějakou otázku, tak si ji napiš zvlášť na počítači a nech si tam opravit chyby. Když už vyplodíš nějakou myšlenku úměrnou tvému věku a vzdělání, tak ať je to aspoň bez chyb.
A víš co, zajdi si za dědečkem a za babičkou a trochu si s nimi popovídej. Asi budeš po rodičích cynik, ale snad dědeček a babička takoví nejsou.
Každá maminka si myslí, že její dítě je nejlepší. Pokud si jedináček, tak máš všechno. Nezáleží na tom, zda je maminka prodavačka nebo právnička. Měla by být objektivní a nestranná. Jak u soudu, tak v rodině. Kdo je na tebe zlý. Já jsem zlý, oni jsou zlí. Není pravda, že ten, kdo má samé jedničky je nejchytřejší. Možná je to kvůli tomu, že maminka je na důležitém místě a nikdo z učitelů si to s ní nechce kvůli tobě rozházet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„Edyt“ jo ? Myslím že ses odkopal … ne nejsi malý kid, jsi jen velký troll co si z nás dělá dobrej den. Žádné skutečné děcko nikdy nezkomolí slovo „Edit“ tímto způsobem, to si těžce minul a hrubě narušil svou pečlivě budovanou roli 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nevím jaké je tvé skutečné datum narození ale podle toho že hovoříš o faráři bych to viděl na něco před rokem 1960.

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

MG, a jak víš, že se u toho taky nebavíme? 😉 Že to je troll jsem psal už ne jednou.

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MasterGames

Co je to MG?

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… že by MasterGames ???

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byva-temer-vzdycky-ze-ucitele-matematiky-meli-na-vysvedceni-z-matematiky-na-zs-i-ss-same-jednicky >>> viz diskuze …

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

McM: … možná, že z toho vyroste. Možná… Jestli na sobě bude pracovat tak, jako doposud, silně bych o tom pochyboval. Mimochodem… s tím islámem a kalachem jsi to trefil přesně.

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… myslím si, že dárky pod stromeček, co dostane, maminka právnička a častá návštěva kostela vše vysvětlují, ale zároveň z tvých pochybností začínají dělat jistotu …

před 1609 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek