Avatar uživatele
Gus_Fring

Bývá téměř vždycky, že učitelé matematiky měli na vysvědčení z matematiky na ZŠ i SŠ samé jedničky?

Samozřejmě, že nikdy to nemůže být pro všechny stejné, ale myslím to tak, že drtivá většina to splňuje.

Zajímavá 0 před 1608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je třeba sil uvědomit, že známka není obrazem vědomostí. Nechci říct, že učitel matematiky neměl na střední škole vztah k matematice.

Zajímal se o ni, ale některý spoléhal na své vědomosti a třeba se nenaučil nějaký vzorec, takže dostal dvojku. Nebo ho učitel známkoval přísněji než ostatní žáky.

Na vysoké škole třeba učivo zvládl s odřenýma ušima, ale diplom získal.
Říká se, že měl víc štěstí než rozumu.

Z toho také vyplývá, že každý učitel matematiky neumí látku vysvětlit a podnítit zájem žáků. Proto neúspěch u státních maturit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

To mě by v této souvislosti zajímalo, jak by toto měl kdo zjišťovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lotr2008

Určitě ANO, protože oni jsou best chytrý a 1 měli určitě. A netrap se, možná taky jednou budeš mít jedničky a pak se staneš aspoň tím matematikem a ne tím chemikem :)) Drž se a tvé sny se ti splní… :))

Upravil/a: Lotr2008

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MasterGames

Nechápu, proč Edison neoznačil tuto otázku zajímavou, když píše že je.

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Já nehodnotil otázku. Ta mi přijde stupidní. Já napsal, že by mě zajímalo, jak by to chtěl zjišťovat, když mi ta otázka přijde tak hloupá. Jen jsem to nechtěl napsat na plnou hubu a shodit to rovnou. Teď jsi mě k tomu ale vyprovokoval.

před 1607 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak se mi zdá, že náš Lotr bude nějakej vykuk, někdy píše jak novorozeně s názorama absolutního věřícího a jindy má slovní obraty hodné dospělého …

před 1608 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek