pizlicka

Proč ještě nespíte, kdyz je jedna hodina ranní?

ja protože vstavam v deset a jsem sova 🙂KUŘATKO,OD KDY TY JSI SOVA?? 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Protože jsem nyní v Austrálii, kde je o šest hodin více, čili je sedm ráno.A protože toho chci hodně vidět, tak už vstávám.

Další odpovědi
briketka10

Taky vstávám až v 10, ale stahuju
ještě filmeček víš, kterej do zejtra

nepočká :))

Ale už se mi pusa roztahuje, jak
zívám fáákt :O

ten který je

Svoje povinnosti jsem splnil a zítra se můžu válet celý den.:-)

gecco

Taky su sova – pravda, vstávat budu někdy okolo osmé, půl deváté – ale to mi bohatě stačí…
😉

Awe

Tak ja jsem treba na nocni, a tady mi sef spat nedovoli…

arygnoc

akosi mi stačí menej spať – 4 hodinky denne a hotovo.

😉

anonym

Já spal a čtu to až ted,nelezu sem v noci.
Musím totiž chodit do roboty,tak v tuhle hodinu spím a nejsem moc noční bourec.

gecco

Pizličko – pták jako pták, ale skřivanovi se nepodobám ani v nejmenším…
😉