JájsemRaibek

Proč je ve vlaku nápis, že se nesmí používat ve stanici?

To je pochopitelné, ale proč není uvedeno, že se nesmí používat na mostě?
http://www.ces­kaplavba.cz/i­lustrace/nymburk-most/nymburk_mos­t08.jpg
Co když zrovna někdo pod mostem půjde?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem ke vložení do odborné rubriky se zřejmě nejedná o srandičku, ale jen o pouhou smutnou technickou neznalost. (Pod mostem proudí vodní tok, kdo by chodil po vodě?)
Během jízdy se totiž jakýkoliv odpad vlivem aerodynamického víru a interference setrvačných a odstředivých sil rozptýlí v horizontální rovině (odlétá proti směru jízdy), uvízne na kolejovém tělese a okolí, z něhož je následně spláchnut přirozenou cestou při nejbližším dešti. Vy jste neprobírali ve fyzice synergický efekt?

Další odpovědi
Drap

A jak by jsi chtěl poznat z neprůhledného záchodového okénka, že je venku zrovna most ?

Děda Louda

Nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal a vlak běžně používám jak ve stanici, tak na mostě.

iceT

Myslím,že kdyby pod mostem procházejícího ochrstla trocha oné tekutiny,snad by mohl tuto považovat za nenadálou spršku a snad by si jí ani nevšiml.Ovšem horší by to bylo kdyby to šlo z toho druhého konce…:-)

Brozma

To někomu určitě spadne na hlavu a prokleje vás.

ahold

Předem se omlouvám, ale náramně mě pobavila lidová tvořivost právě z WC pod opozorněním, že ve stanici nelze.
"Lepší ho..o ve stanici než-li ho mít v nohavici. 🙂

Brozma

cha,cha,cha (válím se po zemi smíchy) to se ti povedlo aholde. Jsi lepší než Ruda z Ostravy (vtipálek v rádiové stanici Frekvence 1)