michalds

Proč je jméno Michal tak krásné?

Já to nechápu.

Aleš: ne, já to vím
Fredy Mercury: kukačka :)
aliendrone: cizí, mimozemský trubec :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a to ti nakukal kdo ??? … já to říkám furt: už to nehulte, pak píšete takovýdle bludy …

Další odpovědi
Kepler

I ty narcisto! 🙂 Mně se zase hodně líbí Michaely. Můj švagr se jmenuje Michal, ale nechává si říkat Miloš (ještě že ne Milouš). Každému, kdo by mu řekl Michal, by hned dal do řepy, protože v dětství na něj pokřikovali: Michal, kozu píchal!

annas

Je důležité, že se líbí vám, že jste spokojený, i když je vybírali rodiče.

Pokud se podíváte na původ, tak "Michal má hebrejský původ. V Bibli se jménem Micha´el nazýval jeden z apoštolů. Jméno se vykládá jako „ten, který je jako Bůh”, „podobný Bohu”. Michal je zkráceninou jména Michael

http://svatky­.centrum.cz/svat­ky/jmenne-svatky/michal-272/

Každé jméno má něco do sebe, ale spíš záleží na tom, kdo je jeho nostielem.

Někdy také záleží na tom, jak jméno „ladí“ s příjmením.

marci1

Tvůj názor. A jak ti Medvídku říkají doma? Míša, Michálek, Mišáček, Mišánek, Mišička, Miki, Miška, Míšenka, Miči, Mišák, Míťa, Míkol, Mimis, Miškoun, Mišín, Majkl? 🙂

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Michal

Alesh

A co sis míchal? Nebo píchal?

aliendrone

Michal? Pche!! A co teprve Aliendrone!! ;)

ALIENDRONE!!!

A L I E N D R O N E !!!!

A máš to!!! ;) :D :D

led

Nesúď podľa rečí, nesúď podľa obalu,
reklamný názov nemusí vravieť pravdu,
Sám sa presvedč o obsahu
presvedč okolie, čoho si hoden.
Čo nechápeš teraz,
môžeš pochopíť neskôr
Meno, čo je to meno,
to označenie, by nezmýli si ťa nik s iným
Hrdiť sa pýchou mena, čo dali ti predkovia,
alebo hrdosťou nad menom,
ktorému získal si slávu sám svojou mysľou a prácou?
Zamysli sa, čo radšej príživnik slávy iného budeš
alebo sám vydobiješ si slávu mena hrdého.

Kepler

Aliene, ty jsi už z toho svého kouzelného zrcadla načisto zblbnul! Ty bys ani nemohl poslat sem svou fotku, protože by se tento web okamžitě zhroutil. Buď se zastřel zakňaktelem, nebo se vrať ke Goualdům. Nebo použiju tyčovou zbraň!

aliendrone

Goa'uldi? Ty jsme vymydlili už dáááávno! A kdyby Ásgarďané neměli tak rychlé lodě, vzali bychom je šmahem s nimi. A styčovkou na mě nechoď, dobře se ví, že její používání má ZÁVAŽNÉ vedlejší účinky!

Už pouhé její vlastnictví totiž způsobuje, že majiteli USCHNE! Něco důležitého prý… nevím, jsem přeci dron, tak co! ;) :D :D

led

Alien je obyčajný Gouald? a ja som myslela, že je… to… izé…
no nič, my, pozemšťania prežijeme aj také čosi!

aliendrone

Ts, ts! TAKOVÁ nemalenost poplést překrásného drona s nějakým sprostým červem! Vejce s facehuggerem je již na cestě! :)

led

Hasta la vista, baby!