ReHu

Líbí se vám vaše křestní jméno?

Doplňuji:
Mě se nelíbilo tak do puberty, pak mi to bylo chvíli jedno a pak se mi už líbit začalo 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

Je mi vcelku lhostejné.Jsou horší,ale nikdo si své nevybral sám.

Další odpovědi
quentos

ale jo, i když za určitých podmínek dokáže znít nepříjemně, ale to asi každý.

anonym

ano,protože mi ho dali rodiče které už nemám

BENYTA

Je velmi zábavné přečíst si vaše odpovědi a nevědět,o kterém jménu je řeč,tedy krom „skály“.
Asi takto – své jméno jsem pro svou dceru nepoužila.

mojitek

Jak kdy.Ale nejvic se mi libi kdyz je zrovna 19.brezna :o)

vecernice

Co už tedˇ.Stejně mi tak už skoro nikdo neříká.Jako hodně mladá jsem záviděla všem těm tzv.moderním jménům a dokázala si to svoje někde na zábavě klidně i změnit.Dneska už to tak neberu a při představě po kom jsem ho zdědila si ho i vážím.

pusso

Docela ano asi pro to,že znamená „skála“.

aramah

Tak mě ne, ani za mlada ani za stara ani po …

anonym

Vaše jméno obdivuji, zapomínám svoje. Jestli máte krásné jméno, věřím že jste.

GM

Nelíbí. Jako puberťačka jsem kvůli němu měla mindrák, protože se mu každý divil a vyptával se. Dnes mě už jen pobaví, jak jsou někteří lidé neomalení a omezení.

Michal

Ano,nemám s ním problém.
Doplňuji:
Ani před pubertou,ani po ní.

Honzucha

Nepamatuju si, že bych nad tím někdy přemýšlel. Být Honzou se mi líbilo vždycky a když ne můžu si říkat Jan. Dotyčná ještě mohla připsat jaké se vám nejvíc líbí jméno? Mě to moje 🙂

verka

Nikdy mě nenapadlo, že by se mi nemělo líbit. Kdybych měla jiné, nebyla bych to už já.

ReHu

Nemám nejoblíbenější jméno.
Hodně to souvisí s tím kterým člověkem.
Renata 🙂