Gestas

Jaké je Vaše křestní jméno?

Jaké je křestní jméno komunistického prokurátora Vaše?

Nejlepší odpověď
ivzez

Pokus o vtip (Vy přece otázky formulovat umíte)?

Karel Vaš.

Další odpovědi
aliendrone

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Karel_Va%C5%A1

Jinak mé křestní jméno je TAK překrásné, že ho nemohu sdělit – pořád by mne všichni otravovali s nabídkou k sňatku! (U žen snesitelné, ale u chlapů to FAKTICKY NESNÁŠÍM!) ;) :D :D

jáára

Říkají mi Jonatán, ale křtěnej nejsem…

led

aliendrone, akosi som sa zamyslela nad gramatickým významom „všichni otravovali s nabídkou k sňatku“, to máte na mysli mužov? Potom poznámka „(U žen snesitelné, ale u chlapů to FAKTICKY NESNÁŠÍM!)“ je od veci, keď vyzývate mužov k otravovaniu. 🙂
„všichni (muži) otravovali“
„všechny (ženy) otravovali“
ale, čo už človek môže chcieť od binárneho zariadenia…

led

no dobre môže byť aj: „všichni, muži aj ženy, otravovali“ tu je jasné, že naozaj „všichni, bez ohledu na pohlaví“
tu vidíte, ako maličkosť dokáže odkloniť aj „1bit“ ak sa na to pozrie stará čarodejnica

aliendrone

Vaše čarodějná excelence, každý skutečný GENTLEMAN (hodný tohoto slova), dokonce i obyčejný normální člověk má zcela logicky pochopení pro Vaši zmatenost. A to právě z důvodu jazykové nekompatibility. Ostatně – věřte mi, že kdyby situace byla opačná a já měl něco napsat jazykem dočasně autonomní hornouherské župy, trpěla byste MNOHEM více, než nyní já! ;) :D :D

Je tedy jasné, že Aliendrone prostě NEMŮŽE jinak, než > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=y-EM-Dg6QMA&feature=y­outu.be&t=109 ;) :D :D

led

aliendrone, ďakujem, nemám záujem sa volať Alíková, alebo Aliendronová 🙂

aliendrone

Teď jste mne RANILA! A já Vás „ze známosti“ chtěl posunout kupředu ve frontě kandidátek/če­katelek přinejmenším na čtyř, možná DOKONCE na TŘÍMÍSTNOU pozici! ;) :D :D

briketka10

Teplý není křestní jméno 😁

orestez

Takže Kamil? 🙂

orestez

Aliendrone hádám že Teplý?

Gestas

aliendrone: Vezmeš si mě? ;)

orestez

Ivzez, myslíte?

ivzez

Jj, myslím, že Gestas většinou otázky formuluje správně.

orestez

No právě. To je taky mířená otázka.