_Bůh_

Proč je Česká republika nejlepší stát na světě?

v sadě skví se jara květ, zemský ráj to na pohled!😎👌

Odpovědi
Disraeli

Proč Česká republika nenávidí Čechy? 🤷‍♂️

led

Co zhynulo, nevzbudíme,
Svatopluka nevzkřísíme,
aniž jeho města zdi
zrak náš kdy již uvidí

Ať kdekoliv jsi ve světě šírem, pod sluncem v písku vyprahlém,
neb ve stínu mrakodrapů půlnoční zemi a či v zemi na vycházející slunce
vzpomínka na malou vísku pod Řípem na břehu Velké řeky v tobě zůstává
Pak jenom ptáš se lidi světa

Ve světě šírém znáš-li zemi
kde skví se jara květ
zemský ráj to na pohled?

V světě znáš-li bohumilém,
duše útlé v těle čilém,
mysl jasnou, vznik a zdar,
a tu sílu, vzdoru zmar?

Pro minulost nezoufejme,
nové naději se vzdejme,
posud živ náš národ jest,
mužně zastává svou česť:
v nové jarní kráse zkvétá
zem slovenská, země česká
domov můj!

Proto Bože čest a slávu předkům našim dejme ať kdekoliv ve světě jsme!

Ps. V mé odpovědi jsou použité verše historických variantů písně, jež dosud zní v písních národů světa.

df

Protože je zde nejvíce ateistů na světě a tím pádem není zábran rozvíjet se na kteroukoliv stranu. Česko zaujímá světové prvenství v mnoha směrech. Dobrých i špatných.

Ametyst

Nejlepší na světě, ale má špatné barvy na vlajce. 🙂

Herjulfson

Tak ta vlajka vlastně ani není naše. Po rozdělení jsme se zavázali, že ji užívat nebudeme. Je tedy asi jen prozatimní…Uvidíme jak bude vypadat ta naše. Ne, dělám si prdel. Není prozatimní, ale to ostatní je pravda. Co tedy může čekat země, které vládnou sedmilháři.

_Bůh_

dekadentní Israelec: Proč myslíš?