Rokio

Myslíte si, že bych se mohl stát králem?

Dříve mi někdo řekl v určité situaci, že jsem se zachoval jako král pitomců. Myslíte si, že bych se jím mohl stát. Pokud ano, přísáhám, že budu ten nejlepší král pitomců, který kdy žil.

Nejlepší odpověď
Drap

Mohl. Svolej všechny pitomce v republice a nech se zvolit králem.

Další odpovědi
led

Madagaskar si už dávno obsadil Móric Beňovský. Momentálne vo svete nie je žiadne voľné kráľovstvo. Ale skúste navrhnúť zmenu Českej republiky na České kráľovstvo, tieto pokusy tu už v nedávnej minulosti boli.
Ostáva vám už len návrh Drapa, vypíšte voľbu Kráľa pitomcov Českej republiky a prihláste sa do kandidátky. Pozor! Treba čím skôr, počet kandidátov je limitovaný.