rrrunkos

Proč exchvilkař Mikuláš Minář opustil spolek Milion chvilek pro demokracii?

Z přemýšlení bolí hlava, to není jako být profesionální demonstrant…

Nejlepší odpověď
aliendrone

„Milionáři“ už nejsou v kurzu, takže pragmaticky kouká, jak náhle nabytou mediální slávu zužitkovat, dokud to ještě jde/nějakou má. Zkrátka další dvanáctý nýmand do tuctu, jako kdybychom jich neměli již tak více než dost. :(

Hele, vím že si říkáš „Jak to může vědět?“ a „Co kdyby to Minář myslel opravdu poctivě, žádný bullshit?“ Na to odpovím takto:

  1. Pokud chce na politické scéně vůbec přežít, tak veškerá poctivost, ideály apod. blbosti MUSÍ jít úplně stranou.
  2. Pokud se v něm mýlím a on se jich bude držet, tak jeho politická kariéra bude VELICE krátká.

Tak proto to vím. ;) :D :D

Další odpovědi
Mr. Marek

Rozhodl se vstoupit přímo do politiky a založil spolek Pro ČR. Chce podle jeho slov zaujmout široké spektrum lidí, včetně voličů hnuti ANO (Babiše). Odborníci jsou ale přesvědčeni, že bude brát spíše opozičním stranám.

Pepa25

Citace toho, co sám napsal + zdroj v odkaze:
„jsem takřka rozhodnut osobně vstoupit do politiky a vytvořit nové politické hnutí se silným občanským rozměrem, dal jsem v pátek 25. září svou funkci předsedy Milionu chvilek k dispozici.“

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/mi­narmikulas/pos­ts/198762451646708

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.