Pottato

proč dron nedetekuje wifi síť?

Mám drona 4DRC F13, moderní telefon s 5G (což je u tohoto modelu drona potřeba), ale i tak mi telefon nedetekuje wifi sít dronu.. čím to může být? psal jsem i prodejci, reaguje spíš sporadicky.. A ano, příjem 5G mám zapnutý a nejsem u žádných dalších elektromagnetických zařízení..

Odpovědi
Sebko

Ja sa zaujímam iba o DJI drony a kedy si som mal dron na wifi a odporúčam si kúpiť niečo lepšie😉 napríklad DJI mimi 2

Dochy

Podle mně motáš dohromady věci co spolu nesouvisí. WiFi je něco jiného než 5G. Takže jaký konkrétně telefon máš? Nemá podporovat 5G, ale WiFi 5Ghz pásmo. 5G je záležitost mobilní sítě (GSM, GPRS, EDGE, 3G, LTE, 4G, 5G), zatímco WiFi může fungovat v pásmu 2,4GHz, nebo 5GHz.
A ještě: Ptáš se proč dron nedetkuje WiFi síť, ale dotaz měl být obráceně, proč telefon nedetekuje WiFi síť dronu. (ale třeba se pletu, konkrétní model neznám)