Zacheus

Proč dříve tolik žen odmítalo tančit s vojáky?

Nejlepší odpověď
Speed77

Na co narážíš? Nevím o tom, že by ženy odmítaly tančit s vojáky.
Možná s okupanty a dobyvateli, ;) ale to se takoví vojáci často nezdržovali s nějakým svolením, doslova se chovali jako na dobytém území.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě jsi nebyl na vojně. Je to nesmysl.

Mc Merkurion

… no, některý měli strach z bouchnutí, některý z principu, že vojákům jde jen o jedno …
@Speed77: bylo jich dost, a nechtěli tančit s našincema, von fakt, že jsi někde na slovači (a obráceně), a nikdo neví, jestli tě ještě uvidí, nebyl asi zrovna sexy …

Ametyst

Ze stejného důvodu, jako se v přístavním městě zaplést s námořníkem. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Speed77

Mc Merkurion, nemají to být rozhoďnožky a pak by se nemusely být zbouchnutí – a osamocení, že na toho prcka budou samy. :D
Takový závěr se asi zdá logický, že by se dívky bály, že když si něco začnou s vojákem, tak už ho pak nikdy nemusí vidět, protože odcestuje a dost možná se už nikdy nevrátí… ale nemyslím si, že by ženy a obzvlášť v dané chvíly uvažovaly takhle logicky dopředu. Vojenskou profesi navíc sprovádí takový repsekt, úcta, obdiv a ze strany žen i taková sympatie („pravý“ mužský a podobně). Nikdy jsem se s tím nesetkal a co vím já, tak holky měly pro vojáky vždycky slabost. Jako osobně jsem nikdy neslyšel, že by holka/žena odmítla pozvání k tanci a to právě z důvodu, že by to byl voják (to se mi fakt zdá jako úplná blbost).
Jako příjde k holce voják a pozve ji k tanci a… a co jako? :D Sorry, jsi voják, tak nejdu? Dyť to je volovina. :D Holky zřídkakdy odmítají takovou nabídku (lidi neumí říkat ne) a už vůbec si to neumím představit, když jde o vojáka. Holky celé natěšené z vojáků a z toho, že ji některý osloví a vyzve k tanci.

Mc Merkurion

… tak to si asi žil na jiný planetě, „Vojenskou profesi navíc sprovádí takový repsekt, úcta, obdiv … " >>> to je jak školení PŠM … nejednou jsme slyšeli: " s vojáky netančím !!!“

Mc Merkurion

@Drape, sakra, kdes sloužil, s náma teda tančit nechtěly !!!

Speed77

V první řadě je třeba se zeptat.. 😂😂 Holky nedělají první krok.
Ale já vím, i vojáci (z vojny) bývaj stydlíni. 😂

Mc Merkurion

… a to si jako myslíš, že jsme čekali na dámskou volenku ???

Speed77

jo 😂